İş Ortakları & Sertifikalar

Bizimle ortaklık kurarak işinizi ilerletin

Gurur duyabileceğimiz hizmetler sunmak için birinci sınıf şirketlerle ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.

Teknolojinin, kuruluşların yaptıkları işte mutlak en iyi olmalarını sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Müşteri başarısına olan bu bağlılık, ÜNİBilişimin stratejik CIO’lar ve BT liderleri için önde gelen stratejik yönetilen hizmet ve güvenlik ortağı olarak tanınmasının nedenidir.

Kurumsal yapılanma neden önemlidir?

ÜNİBilişimde müşterilerimize üstün hizmet ve uzmanlık sözü veriyoruz. Seçkin sertifikalarımız ve endüstri ortaklıklarımız, bu sözü verebilmemizin ve bunu güvenle yapabilmemizin en büyük nedenlerinden biridir.

Operasyonlarımızı en yüksek veri işleme standartlarına uyacak şekilde yapılandırdık, böylece her sektör için düzenleyici taleplerin önünde kalıyoruz. Büyüyen ulusal ayak izimiz bize araçlarımızı ve ağlarımızı sağlayan şirketlerle derin ilişkiler kurma fırsatı veriyor. Bu uzmanlığımızı, daha iyi eğitimli servis personeli ve son teknoloji ürün ve paketlerle her gün sizin için kullanıyoruz.

CISSP 1

Sertifikalı Bilgi Sistemleri Güvenlik Uzmanı (CISSP)

Bu sertifika, sınıfının en iyisi bir siber güvenlik programını tasarlayabildiğinin, uygulayabildiğinin ve yönetebildiğinin kanıtıdır.

Bu sertifika, yüksek lisans düzeyinde bir yeterlilikle karşılaştırılabilir. İşte bu kadar ciddidir ve bu nedenle ekibimizin birden fazla üyesinin bu sertifikayı kazanmış olmasından gurur duyuyoruz.

SOC2AICPA 1

AICPA SOC 2 Tip 2

Bu sertifikaya sahip az sayıdaki MSP’den biriyiz. Siber güvenliği ciddiye alan ve taahhüdümüzü destekleyecek kanıtlara sahip seçkin bir grubun parçası olmaktan gurur duyuyoruz. SOC 2, müşteri verilerinin güvenliğini, kullanılabilirliğini, işlenmesini, bütünlüğünü ve gizliliğini kapsayan sıkı bilgi güvenliği politikalarımızın ve prosedürlerimizin incelenmesidir. Tip 2, prosedürlerimizi gerçekte nasıl uyguladığımızı inceleyen daha uzun bir incelemedir.

kisspng microsoft certified partner microsoft partner netw partner 5b13fff40de7b5.358475291528037364057 1 1

Microsoft

1975 yılında kurulan Microsoft, insanların ve işletmelerin tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yazılımlar, hizmetler, cihazlar ve çözümler alanında dünya lideridir. Microsoft, akıllı bulut ve akıllı uç çağı için dijital dönüşümü mümkün kılar.

ND ty6SkWNaiYy3I6E9J3lgFJJIeuHzzcdx74aHvaQ 9PFabsPmUhe uKKqItjbtrcbw

Intel

Bizi işlemcilerimizle tanıyor olabilirsiniz. Ama biz çok daha fazlasını yapıyoruz. Intel, iş dünyası, toplum ve dünyadaki her insan için inanılmaz deneyimleri mümkün kılmak için teknolojinin sınırlarını zorluyor.

Bulutun kapasitesinden, Nesnelerin İnternetinin her yerde bulunmasından, bellek ve programlanabilir çözümlerdeki en son gelişmelerden ve her zaman açık 5G bağlantısının vaadinden yararlanan Intel, sektörleri altüst ediyor ve küresel zorlukları çözüyor. Politika, çeşitlilik, kapsayıcılık, eğitim ve sürdürülebilirlik konularında liderlik ederek hissedarlarımız, müşterilerimiz ve toplum için değer yaratıyoruz.

Stratejik Ortaklıklar

Ortaklarımızla nasıl çalışırız

ÜNİBilişimde ortaklarımıza son derece saygılı davranır ve karşılığında aynısını bekleriz. Herhangi bir iyi ilişkiyi geliştirmenin anahtarının, vermek ve almak arasında doğru dengeyi bulmak olduğuna inanıyoruz.

İlişkilerimizin tam potansiyeline ulaşabilmesi için bu ikisi arasındaki mükemmel uyumu yakalamaktan gurur duyuyoruz.

İNCELEME
5/5
2012

Kuruluşumuz

600
+

Müşterilerimiz

1,500+
Projeler

Tamamlanan

Tanınmış

Sektör Lideri

Bize Ulaşın

Kapsamlı Çözümler için Bize Danışın

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Prensiplerimiz:
Önemsiyoruz:
1

Size uygun bir zamanda görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın