Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

ÜNİBilişim.com

Hangi bilgileri topluyoruz?

Bizimle etkileşime geçtiğinizde adınızı, adresinizi, e-posta adres(ler)inizi, telefon numara(lar)ınızı ve uygun olduğu durumlarda doğum tarihinizi toplayabiliriz.

Bilgileri nasıl topluyoruz?

Bizimle her etkileşime girdiğinizde hakkınızda bilgi toplayabiliriz. Örneğin, faaliyetlerimizle ilgili olarak iletişime geçtiğinizde, destekçi olarak kaydolduğunuzda, bilgi gönderdiğinizde veya aldığınızda ya da bir dilekçeyi imzaladığınızda, bize özellikle ve bilerek kişisel bilgilerinizi vermiş olursunuz. Ayrıca üçüncü taraflardan da hakkınızda bilgi alabiliriz – ancak yalnızca onlara bilgilerinizi paylaşma izni verdiyseniz.

Gizlilik

Web sitemiz üzerinden bağlantı verilenler de dahil olmak üzere, ünibilişimin sahibi olmadığı veya yönetmediği web siteleri tarafından toplanan verilerin gizliliğinden sorumlu olmayacağız.

Şikayette bulunma

Yanıttan memnun kalmazsanız, lütfen endişelerinizi açıklayan ayrıntılarla birlikte [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin. Şikayetinizi inceleyip doğru prosedürlerin izlenip izlenmediğini araştıracak ve uygun şekilde size geri dönüş yapacağız. Bu soruşturmayı şikayetinizi aldıktan sonra 15 iş günü içinde tamamlamayı hedefliyoruz, ancak bazı durumlarda daha uzun sürebilir. Yanıttan hala memnun değilseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kapsamlı Çözümler için Bize Danışın

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Prensiplerimiz:
Önemsiyoruz:
1

Size uygun bir zamanda görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın