Hakkımızda

Mükemmelliği sunmaya çalışıyoruz

Herkesin bir hikayesi var. İşte bizimki.

charlesdeluvio Lks7vei eAg unsplash 1

Başlangıç

Teknoloji yolculuğumuz 1999 yılında iki üniversite arkadaşının bir araya gelip bilgisayar ve yazılım web tasarımları hazırlamayla başladı.

Misyon

ÜNİBilişim olarak, yerel BT sağlayıcılarının kişisel hizmetlerini ulusal bir ağın gücüyle bir araya getirme misyonundayız. Bunun göründüğünden daha basit olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin son derece deneyimli yerel ekip üyelerinden sevdiği, yüksek memnuniyet ile hizmet sunuyoruz.

austin distel wD1LRb9OeEo unsplash 1
desola lanre ologun IgUR1iX0mqM unsplash 1

Biz küreseliz

Ulusal ağımız, özel vCIO’lar, özel güvenlik ve uyumluluk danışmanlık hizmetleri, 7/24 yardım masası ve daha fazlası gibi sınıfının en iyisi hizmetleri sunmamıza olanak tanır.

Neden biz

İş dünyasının yoğun olabileceğini biliyoruz. İşte biz de burada devreye giriyoruz. Yoğunluk veren, sistemli ve otomatik işlevlere ihtiyaç duyulan projelere odaklandık. Bunu müşterilerimizle gerçek ortaklıklar kurarak başarıyoruz. Bizimle çalıştığınızda, sorunlarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ekiple çalışıyorsunuz. Kaosun ortasında düzeni bulmanıza yardımcı olacağız.

Temel değerlerimiz

Kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran dört temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Tutkulu

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece heyecanlıyız.

Saygılı

Zor durumlarda ve yoğun dönemlerde bile birbirimize karşı saygıyı benimsiyoruz.

Liyakat

İşimizi yapma ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışma gücüne sahibiz.

Güven

Bir ekip olarak çalışıyoruz ve kusursuz bir deneyim oluşturmak için birbirimize güveniyoruz.

Deneyim üzerine kurulu bir ekip

Sınıfının en iyisi hizmet ve teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ağımızı ulusal düzeyde oluşturmaya devam ediyoruz. Ulusal ve Uluslararası alanlarda ekibimiz hızla büyüyor.

Beraber daha iyi

İşin önemli olduğunu biliyoruz ama oyun da öyle! Tüm ortaklıklarımıza saygı duyuyoruz ve kritik sorunları çözen ve aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakan eğlenceli yollarla meşgul olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

İşimizi seviyoruz ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz. Biz her saniyenin, her dakikanın keyfini çıkarıyoruz, çünkü hayat çok kısa!

Bize Ulaşın

Kapsamlı Çözümler için Bize Danışın

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Prensiplerimiz:
Önemsiyoruz:
1

Size uygun bir zamanda görüşme planlıyoruz

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın